| RatuscaCeaUrata a întrebat:

Ce jocuri va jucati in aer liber? sau ce jocuri stiti phbbbbt... cum se numeste. si vreau sa`mi explicati cum se joaca. cel mai frumos are funditzzzalove struck.big grin

Răspuns Câştigător
| Adrianix29 a răspuns:

Pai adevar,provocare inima sau razbunare (impreuna cu inca o fata/baiat si impreuna cu mai multi prieteni te duci si ii inrebi pe fiecare Adevar(ii pui o intrebare ex: Este adevarat ca te-ai sarutat cu nu stiu cine?, si este obligat sa raspunda) provocare(il provoci sa faca ceva), inima(cat la suta iubesti, placi sau orice) si razbunare (razbunate pe yyyyy dandu-i o palma, tragandul de pa, orice big grin sper ca te-am ajutat... fundita?

2 răspunsuri:
| Adrianix29 a răspuns:

Fata-ascunselea, adevar,provocare (inima sau razbunare),fotbal,sotronul, sarituri cu role, etc big grin Funda?

| RatuscaCeaUrata explică:

Hmm.vreau si explicatii. am zistongue>. explicare inima sau razbunare si dau funddaaaa laughing