| Pufarinee a întrebat:

Ce meserie te face mai celebru? Cea de muzica sau cea de actorie?

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Si una si alta daca ai talent si mai ales noroc.

| negat1ve a răspuns:

Nu cred ca una dintre meseriile astea te-ar face mai celebru, ci depinde de talentul pe care il ai tu, in ambele cazuri vorbind. Depinde de cat suflet pui in ceea ce faci, ambitia, rabdarea, perseverenta, si poate si mult noroc ar conta, avand in vedere ca iti vor trebui impresari, sponsori si etc, deci automat ar depinde si de cat de buni ar fi ei sa te ajute pe tine. Nu uita, ca nu o meserie anume te face cunoscut, ci tu!