| AlexxSDC a întrebat:

Ce nume as putea sa-i pun unui caine? Vreau nume funny si splendide

Răspuns Câştigător
| KevinAnthony a răspuns:

Masculin:
Max;
Nero;
Buddy;
Spike;
Terry;
Rex;
Buster;
Taz;
Cody;
Duke;
Athos;
Jack;
Harley;
Rusty;
Toby;
Murphy;
Shelby;
Sparky;
Spot;
Oscar.

Feminin:
Blacky;
Cora;
Lady;
Roxie;
Lucy;
Daisy;
Dona;
Lessie;
Sasha;
Sandy;
Kinta;
Katie;
Annie;
Mura;
Tasha;
Tisha;
Sophie;
Pixie;
Akira.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucky(noroc),daca e baiat.

| Shayen a răspuns:

Ammo
Archie
Askim (What's his name?)
Blotto
Blubber
Bogie
Buckshot
Buzzsaw
Chewme
Chunky
C.H.U.D. (cannibalistic humanoid underground dweller)
Cujo
Deogee (De=D; o=O; gee=G)
Ding Dong
Dolittle
Eddie
Elvis
Farter
Furball
G-unit
Gator
Gizmo
Gomer
Gonner - a rescued dog
Hobo
Holmes
Homey
Hooch
Hulk (Big Dog)
Jughead
Kegger
Keno
Klutz
Knockout
Knuckles
Nightmare
Ninja
Nugget
Nutt
Ogre (not so pretty ones)
Ozzy
Patches
Paws Scaggs
Peanut
Pecker
Popeye
Puddles
Rambone
Rimshot
Sarge
Sausage
Schnapps
Showoff
Shredder
Snoopy
Sputnik
Squeeky
Stay (try it)
Target (dark patch on eye)
Taz
Toots
Wookie
Zed
Zeppelin
Zeus
Zippo
Zorro

| Biaix a răspuns:

La baiat:
Rex,Sparky,Leo,Bulgaras,Peticel,Pufi,Fredy,Blacky,Drimi,Labuta.
La fetita:
Lola,Lesi,Sonia, Daisy, Shasa.

| SnowyLeopard a răspuns:

Mdeci.eu una nu optez pentru numele obisnuite (gen" Puffy, Fluffy, Rex, Sparcky...). Alegi tu pe gen cum vrei happy :
Shadow, Sunny Day, Sequinne, Jackuelline, Ophelia, Orchid, Dirty Angel, E Speranza, Fellyne Eye, Black Angel, Bombonique, Sweet Heart, Lovely, Sweety, Funky Munky, Lonelly Soul, Shootie, Dolci Libbri, Sogno Celeste, Etoils Du Ciel, Soleil Souriant, Singapore, Spanish Love Romance, Anna, Angelique, Spottie, Like A Dance, Night Singer, Shining Star, Sun And MoonRise, Wilde Rose, Rousallynde, Marrie, Alice, Amanda, Amelia si iti mai pot zice o groaza, dar depinde in ce limba vrei. Iti pot zice in: romana, engleza, italiana, franceza si ceva in japoneza. (Nu, nu cu translator, dar am invatat aceste limbi)

| Căƚăʅιɳ a răspuns:

Mimi(daca e fata)
Hunter
Iepuras
Ursulet
Sara
Rex
Sparky
Max
Leo
Betwoven
Leutu

Uite ceva de masculin Aaron, Adishor, Adolf, Adonis, Agora, Aky, Al bundy, Alachin, Albastra de rusia, Albastru, Albastru de rusia, Albastu de rusia, Albert, Albus, Aldo, Alessandro del proscciuto, Alf, Alfi, Alfie, Alfonso, Alfonss, Alfy, Aliosha, Alonzo, Alpi, Alpi, roski, Alupegus, Amedeo, Ami, Amir, Amo, Amos, Andreeas, Andruska, Andy, Angel, Angela, Angora, Antonio, Antrax, Aramu, Ares, Argo, Ariel, Aristotel, Arki, Arko, Arlequino, Armin, Arnold, Arshinel, Artemis, Aschiuta, Asde, Ashor, Askyn, Aslety, Astor, Athos, Aurica, Axel, Axi, Axy, Azorel, Azyz

| SnowyLeopard a răspuns:

Am uitat cateva dintre preferatele mele: Lady, Tramp, Scamp, Dilailah, Dalida, Delila, Lilly (nu de la personaje, ci de la Crin, in engleza), Rose, Anastasia, Stacy, Gremmy, Anika, Aisha, Allana, Akana, Aminda, Athena, Afrodita, Alone, Dove (nu de la sapun, ci de la Porumbel in engleza), Peace, Canto Antico, Musica, Lavander Sniff, Lilly Pad, Spookey, Sookie, Swan(y), Rain, Spirit sau Alexia...Aria, Janice, Fire, Wildness, Princess Of Dark, Liquir Of End, Ender Liquir, Ballerine, Bunny, Pom-Pom, Shelby, Shearly, Katherine, La Regina Del Mattina, Mickey, Margaret, Aida, Amore Eterno, Spirito Libero, Little Wing, Spotted Rainbow, Painted Paradise, Winter Heaven, Logical, Majestique, Gotique, Kiwi, Kairo, Fetchen, Tuba, Fallen Angel, Broken Angel, Fruit Mixed Salad, Honey, Royal Blood, Little Puff, Cremosso, Latte, Amethist, Rubbine, Diamond, Saphirre, Kira, ceara, Nala, Simba, Parisian Kiss, Lover Boy\Girl, Gillian, Calliope, Cleopatra, Hellen(a), Shine Of Hope, Hope, Sperance, Blue Lagunne, Painted Dream, Dream, Akora si multe altele...big grin

| bibiiiy a răspuns:

Maya,Toto(asa il cheama pe al meu), Puf, Piki.

| Tapusu_Timeea_1993 a răspuns:

Sunt dragute toate frumoase zau