| EllyCA a întrebat:

Ce parere aveti de alexandra stan?

12 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Peste 2 ani o vedem pe DN1.

| Artemisia a răspuns:

Nu imi place. E naspa fata. Vocea ei e computerizata 100%
O ptipoanca care s-a lansat peste noapte.

| larousee a răspuns:

Cand a aparut clipul lollypop am zis ca e doar o alta piti apruta peste noapte. genul de muzica nu-mi place, dar are voce si e chiar simpatica. am vazut-o aici cantand live si mi-a lasat o parere buna http://www.youtube.com/watch?v=c1POnrJMZgM

| lucian a răspuns:

Are melodie foarte frumoase, canta ft bine am o parer ft buna despre ea

| aliceinchains a răspuns:

E naspa tipa. happy

| marius577 a răspuns:

La fel ca @KryssyCullen

| FeelTheRainbow a răspuns:

A terminat scoala de muzica in brasov, deci e clar ca are voce. Dar pe bune...melodiile alea gen lollipo o strica. Poate ca nu e pitipoanca, dar lasa impresia de pitipoanca.Intra pe you tube si scrie:alexandra stan-take a bow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va zic o chestie : da voua ce muzica va place ma? Fata asta e talent suta la suta ce computerizata. Poate sunteti voi computerizati la cap. Daca nu va place duceti-va si inchinati-va lu Inna care habar n-are sa cante noroc ca are si ea corp frumos. Hai lasati-ma ca sunteti prea prosti pentru site-ul asta!

| mickeye a răspuns:

Să zicem că am o părere mai bune despre Alina Plugaru decât despre pițipoanca asta cântătoare, Alexandra Stan și Bran.
Are voce computerizată, modificată..nu poate cânta live.
Sunt cântărețe mult mai talentate, dar mai puțin cunoscute de români.
De exemplu, Adele..România,fiind o țară de maneliști inculți, sunt sigur că puțini români știu cine e Adele, dar toți știu cine e Alexandra MILI-MILION.

| DarinaLove a răspuns:

Pai imi place o melodie doar (Mr saxobeat) ea e destul de frumoasa
nu stiu daca vocea ei e buna sau nu, pentru ca live nu am auzit-o
Dar am vazut la tv ca zicea, ca e buna in realitate, dar se vede cam pitzi in video ei, dar in realitate nu-i asa

| Melissssa a răspuns:

Buna!
eu cred ca draguta:X
este sh frumoasa si are sh o voce draguta...
cand am vazut lollipop am crezut ca e o piti. dar nu este chiar asa.:|
http://www.youtube.com/watch?v=v_yq1ZdrNIQ&feature=related

| Emmm203 a răspuns:

Buna!
Da e o fata tare! I-am vazut multe melodii