| ciucalataaerata a întrebat:

Ce parere aveti de melodia asta?
http://www.youtube.com/watch?v=YkRdh1It0cA

dau si fundita celui mai frumos si inspirat raspuns:x

sper sa va placa:*

Răspuns Câştigător
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Aceasta piesa parca te poarta intr-o lume asa, mai trista dar unde imediat apare soarele si toti locuitorii se bucura. Prima data vezi ceata, apoi imediat vezi o lumina puternica care iti reda fericirea. happy

7 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Draguta.

| Pitica_3139 a răspuns:

Este super si vocea lui smiley si a lui delia suna bine impreuna

Răspuns utilizator avertizat
| DonnaEmperatriz a răspuns:

Am urmarit si serialul. Pot spune ca este o melodie superba care transmite sentimente puternice celor care o asculta, trezind in fiecare om cate un fior[de iubire, etc]. Iubesc melodia, realista si realizata cu mult stil.Ai gusturi!

| costyn162 a răspuns:

Tema muzicala a telenovelei omonime "Secretul Mariei", prima telenovela produsa si transmisa de Antena 1. O melodie fantastica, am ascultat in perioada respectiva obsesiv si de cate ori o intalnesc o ascult cu drag. Doua voci bune, o melodie inspirata si un mesaj superb fac din acest proiect o adevarata arta muzicala.

| byencutza95 a răspuns:

E superba melodia. am urmarit si serialul. e chiar tare melodia...
nu o mai ascultasem de mult. chiar merita ascultata.happy

| AndreeaaaaX a răspuns:

Simt ceva special pentru aceaasta piesaa:X