| Kitteny a întrebat:

CE parere aveti despre bratarile cu noduri sa bratarile prieteniei? faceti asa ceva? daca da, de cati ani? va pup papa

Răspuns Câştigător
| Reew a răspuns:

Sall Kitt, eu am incercat sa fac bratari cu noduri chiar ieri si nu mi-au iesit si ce pot sa spun mi se par dragute, dar nu sunt innebunita dupa ele :d.

5 răspunsuri:
| Andreea98 a răspuns:

Mie imi plac astfel de bratari si sunt chiar fiarte dragute am vazut un video clip care arata cum se fac, am incercat si eu dar nu mi-a iesit fiindca nu aveam materialul necesar.papa

| Mally_7411 a răspuns:

Nuu fac asa ceva! Cred ca e ceva copilaresc!
Adicaaa...
Asa ceva nu mai e asa the cool` acum!
Deci... daca vrei sa faci un cadouu...
Ia ceva mai de "TIMPURI NOI"!
E ceva pentru fetitze, si chiar si fetitzele s`au plictisit!
E ceva demodat d`acum!

| Mayushi a răspuns:

Pai cum spune Mally multi dintre oameni cred ca este ceva copilaresc dar nimanui nu trebuie sa ii pese de ce spun ceilalti faci ce iti place cand vrei unde vrei, trebuie sa te simti libera sincera nu prea stiu de ce ai intrebat dar ma gandesc ca din cauza ca ai vrut sa faci bratari din acestea... dar ti-a fost frica de ceea ce o sa spuna oamenii dar cum spuneam mai sus nu trebuie sa iti pese, revenind la subiect vreau sa iti spun ceva real: cand aveam 6 ani o prietena avea sa plece departe in germania si aceasta avand vreo 7 sau 6 ani nu sunt sigura si atunci eu am facut niste bratari din acestea (nu ca mi-ar fi iesit prea bine dar totusi) si la plecare i le-am daruit si i-am zis exact asa(inca imi mai amintesc fraza):
-Cat timp ai sa porti aceasta bratara, la fel si eu noi doua vom fi prietene.
Si asa si a fost inca mai am bratara pe mana si chiar daca este greu de crezut inca mai suntem cele mai bune prietene chiar daca a trecut mult timp de atunci. Sper ca ti-am fost de folos cu povestirea mea lunga...

| Kitteny explică:

Nu mi-a fost frica de ce zic oamenii, confectionez astea, si chiar vroiam sa aflu si alte pareri!:Xpapa

| katty_8059 a răspuns:

Da eu fac de 3 ani