| deeajustinx a întrebat:

Ce parere aveti despre cateii din rasa Westie? mie imi plac f mult si as dori sa imi cumpar unul.

5 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Mici, pufosi, nu lasa par, mananca putin, nu au nevoie de f mult spatiu.
In schimb latra mult si din orice laughing

| just for me a răspuns:

Http://www.dogbreedinfo.com/images15/WestieBrodieSitFullGrown.JPG
Sunt mici si adorabili, caini de talie mica, pufosi si scompiki.
http://foxclub.ro/articole.php?id=6&titlu=Rase (iti recomand situl asta pentru mai multe informatii referitoare la aceasta rasa, parerea mea este ca ar fi chiar potivit acest caine, mai ales daca stai la bloc;) )

| Messyhair a răspuns:

Sunt foarte simpatici! :X
Seamana putin cu bichonii. Pentru apartament eu zic ca sunt buni.

| allleeeee a răspuns:

Sunt adorabililove struck.
Mai ales daca iti plac cateii care nu sunt de paza, de talie mica jucausi si pufosi love struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am. happy
Este adorabiiiiiil.