| Butsilee a întrebat:

Ce parere aveti despre hainutele la animale confusedPisicile mele nu le plac deoarece mereu mai apare cate un puricel laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si uite asa vor aparea si alte sentimente la animalele de companie, ar fi culmea sa-ti duci catelul la medic ca e pudic si nu vrea sa iasa din casa fara haine pe ellaughing rolling on the floor

7 răspunsuri:
| LiLlYAnNe a răspuns:

Prietena mea are un Yorkshire Terrier si ii sta chiar foarte bine in hainute pentru animale. Unele rase de caini/pisici au blanita scurta si iarna le este frig.Mai bine le luam ceva caldut si comod.Asta este parerea mea. Team pupat.

| Butsilee explică:

Isi merita bani asta am vrut sa intre rolling eyes voi ati cumpara thinking

| MoNsTeR a răspuns:

O PROSTIE! hainele pentru animale mi se par o fita.adica se descurca bine mersi si fara haine.mai ales ca au si o doza de salbaticie in ele.si eu cred ca ele sunt adaptate la mediul inconjurator respectiv la temperatura.si punandule acele haine isi vor pierde aceasta adaptare sau se va degrada.si gandeste-te ca dakl pierzi si nare hainutze si este obisnuit sa le poarte s-ar putea sal gasesti cam mortbig grin de frigbig grin

| oranya a răspuns:

Unii n-au ce manca, iar altii isi cumpara haine pentru animale. Deduci de aici parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nici gând de aşa ceva. Şi eu am un motan şi cred că se simte bine în pielea lui fără să-l împopoţonez, fără să-l chinui cu tot felul de haine în miniatură. Hainele sunt făcute pentru oameni, pentru apărare împotriva frigului, şi pentru acoperire, animalele au propria blană ca mecanism de apărare, şi nu mai zic de cele care sunt ţinute în casă. Aşa cum spune s3by sunt doar o fiţă, doar pentru a face un animal să arate ca un om sau pur şi simplu pentru că sunt mai drăgălaşe în haine, ceea ce animalelor nu prea cred că le place., asta gândind şi vorbind logic. Aaa şi nu mai zic că dăm şi bani pe ele. Nu mai ştim cum să îi irosim, alţii stau şi cerşesc, iar noi nu mai ştim cum să îi cheltuim. Deci, sunt contra. Mult succes şi sărbători fericite happy

| LinNaA a răspuns:

Hainele pentru animale mi se par o prostie
la ce le trebuie doar ar putea si fara haine

| wiNNzor a răspuns:

Hainutele pentru caini/pisici etc. sunt o prostie ei sunt "dotati" pentru a rezista la temperaturi mai mici nu vad de ce ar fi nevoie de hainute