| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre situatia ursului Baloo?
Ati vrea sa fie inapoiat "parintilor" lui..adica familiei de circari?:(

Puteti semna o petitie pentru restituirea ursului familiei Mullner de catre Garda de Mediu: http://www.petitieonline.ro/petitie-p39014045.html

Răspuns Câştigător
| Ruxandra_8921 a răspuns:

Gata am semnat!laughing)cu siguranta daca oamenii s-ar gandi mai mult la necuvantatoare nu s-ar mai intampla asemenea lucruri...sunt ferm convinsa ca ursuletul vrea sa se intoarca acasa, insa singura diferenta intre el si o fiinta umana este aceea ca ursuletul nu are glas sa spuna ce-si doreste... dar poate sa-si vada visul devenit realitate prin glasul nostru care striga pentru eliberarea si intoarcerea lui acasa!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am semnat chiar ieri petitia..sunt de parere ca ursul ar trebui inapoiat parintilor.winking

| SweetCandy a răspuns:

Eu am semnat...straight face
mi s-a rupt sufletul cand am vazut reportajul...straight face

Răspuns utilizator avertizat
| sym3 a răspuns:

Sunt si eu de partae ursului si semnez acum