| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa lucrez acasa sa fac bani? As vrea sa fac orice, de la facut prajituri happy pana la stat pe net 100000 de ore numai sa stiu ca primesc bani. Ce idei aveti?

Răspuns Câştigător
| cal3star a răspuns:

Daca vrei sa faci bani de acasa nu prea iti recomand pentru ca se castiga foarte greu. Una din metode ar fi:
PTC (PayToClick) adica esti platit sa dai pe anumite bannere la site-uri si primeste bani. Un exemplu de site: www(punct)neobux(punct)com
daca vrei mai multe site-uri cauta pe google "PTC sites"

O a doua idee ar fi CRED ca cei de la Google, cu programul lor AdSense, cauta pe google "adsense program Romania" sau ceva de genu si vezi cam cum sta treaba, eu in principiu stiu ca daca tu ai SITE sau Blog si pui reclamele de la google, si oamenii care dau click pe ele, tu iei bani.

Insa personal nu-ti recomand aceste metode, la inceput nu faci mai deloc bani insa daca te tii de treaba dupa o jumate de an incepe sa curga si banii... e mai bine sa te angajezi, fa-ti curaj. Succes

MERIT FUNDITA?