| Dragosh97 a întrebat:

Ce program imi trebuie pentru a vedea video-uri de pe youtube pe telefon?
Am telefonul Samsung M3510 Beat b!
Funda!

4 răspunsuri:
| funxhouse a răspuns:

Iti trebuie conexiune la internet

| andrey910 a răspuns:

Nici eu nu puteam vizualiza youtube-ul pe telefon (am LG GT405) si cautam tot felul de programe pana am gasit undeva, pe net ca trebuie sa ii faci niste setari de internet, sa mai adaugi un profil de internet la telefon si acum merge...cauta si tu pe google ce setari trebuie sa faci pentru telefonul tau

| ღNuTzAღ a răspuns:

Hmmmm...nish eu nu stiu...sad

| cstbk a răspuns:

Uite aici un program de convertat videoclipuri din 3gp in avi sai invers cum vrei