| cipailina a întrebat:

Ce puteti sa imi spuneti despre cainele de rasa Chihuahua(cu par scurt)? Uni zic ca miros in apartament, altii zic ca datorita parului sau scurt nu are nimic. As vrea si eu sa imi iau un Chihuahua dar sa stiu TOT ce e de stiut despre ei ( si vaza cu mirosul...cum e cu ea?) Mersi de ajutorwinking

Răspuns Câştigător
| mariaWoW a răspuns:

Eu cred ca este foarte bun pentru apartament... iar chestia cu mirosul ei bine se poate rezolava cu ceva mai mult sapun si sampon special, iar cum e timp frumos afara il plimbi mai mult.Dar ai grija, ca trebuie sa ai mare grija de el la fel si cu intretinerea si responsabilitatea.Pentru ca un caine are nevoie de toate astea si sa nu uitam DRAGOSTEA love struck. Sper ca iti vei lua unul si ca ti-am fost utila.BAFTA!

1 răspuns:
| danutsa93 a răspuns:

Nu are de ce sa miroasa urat atata timp cat ii mentii igiena corespunzatoare(catelului si apartamentului) nu exista caine care miroase exista doar stapan neglijent.