| bogdy_7709 a întrebat:

Ce rasa aveti si daca stati la curte cum ii tineti legati liberi sau in tarc.eu pe beagelul meu il tin intr-un tarc de 40 de m2 si il scot de 2 ori pe zi o plimbare are 2 ore e bine.

4 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

La 40 m patrati + plimbare / zi - o sa slabeasca saracul -

| Barney a răspuns:

Am un lup alsacian, il las in curte, restul nu stiu ce face, se ocupa taicamiu.

| whiteviper98 a răspuns:

Eu am un husky are un loc al lui de 100 m2, plimbare in fiecare zi cate o ora si joaca...au nevoie de cineva care sa se joace cu ei.

| BiancaaBd a răspuns:

Eu am un caine lup, il tin in curte, dezlegat.Nu il las prin strada ca nu vreau pui big grin