| radcasian a întrebat:

Ce rasa de caine este foarte cuminte si nu prea afectuasa si fara sa zbiere raspuns urgent garantez funditza.Raspunsul in 5 minute maxim funda

11 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

De ce ti'ai comentat singur la intrebare? thinking

| DrugFree a răspuns:

Banuiesc ca stai la apartament. Sunt cateva rase :
1.Chiuaua, dar te avertizez ca aceasta rasa e cam dominanta.
2.Parson Jack Russel Terrier. Nu toti sunt neafectuosi.
3.Pechinez-ul nu prea e afectuos, cred ca prin a nu fi afectuos, te referi sa nu sara, pe nimeni.
Iti spun ceva : Daca vrei sa fie asa, ia-ti femela. (stiu din propria experienta.
Numai bine!

| MaimoSH a răspuns:

Bichon maltez

| aniriiiiii a răspuns:

Pai cei pechinezi sunt foarte frumosi si cuminti love struck

sunt ca niste copiilove struck numai ca nu pot sa vorbeasca, eu am o catelusa si e tare dragalasa...

| JeSuisElle a răspuns:

Shar-Pei cred

| Anonnnnn a răspuns:

Daca stai sa te gandesti.nici un caine cand il iei de la magazin nu e cuminte.[ma rog, cred ca depinde si d caracteul catelului]
trebuie sa iti dresezi cainele exact asa cum vrei sa fie.[nu prea cred ca ai inbteles. dar ma rog]

| OanaBoni a răspuns:

Pomeranian, Labrador, Spitz, Ciobanesc Suedez, Chiuaua... Orice rasa de caine doar ca tot caini mici sunt draguti Sau daca vrei poti lua orice caine si-l dresezi funda plz

| OanaBoni a răspuns:

Cine?

| Cynthia13 a răspuns:

Foarte cuminte este beagle, si e dragut

| CrazyBlacky a răspuns:

Collie

| radcasian explică:

Sal nu cred ca exista vreo rasa asa cum ai descris-o