| BLURREDLINES a întrebat:

Ce rasa de caine va place?

Răspuns Câştigător
| Mélancolie a răspuns:

Akita Inu japonez. love struck

17 răspunsuri:
| ChRoM a răspuns:

Amstaff love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bichon, yorkshire terrier

| Gabitza a răspuns:

Shih-tzu
sunt cei mai frumosi catei pe care i-a vazut vreodata! happy

| AnaEindragostita a răspuns:

Cocker ...st superbi, ascultatori si jucausi

| ahlrh a răspuns:

Ador, IUBESC rasa Husky Siberian
De aceea am si un caine din aceasta rasa:

(Videoclipul a fost facut cand avea 2 luni, acum are 9 luni)

http://www.youtube.com/watch?v=SakglNkLCfU

P. S: Iertati-ma ca am filmat cu telefonul fix...(Nustiu ce avea telefonul)

Daca ai observat una sau mai multe greseli gramaticale-mi cer scuze.
Daca acest raspuns iti pare a fii
Castigator/Necastigator, Inteligent/Supid, Folositor/Nefolositor sau pur si simplu
tea amuzat te rog puncteazal, daca tot ai facut efortul de a citii
(Va rog nu dati punctajele-n prostie)

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Golden retriever.claR:X

Stefan
| Stefan a răspuns:

Îndragesc cainii din rasa Shih Tzu, sunt animale de companie, foarte jucausi, au o blana pufoasa si le plac plimbarile scurte.

NOname
| NOname a răspuns:

Rasa mea preferata este Cavalier King Charles Spaniel. Acesti caini sunt ideali pentru viata in apartament, dar si la casa. Dupa parerea mea, sunt unii dintre cei mai afectuosi, devotati, inteligenti si frumosi caini din rasele de talie mica. Nu au o blana foarte lunga (nu trebuie tunsi), asa ca n-o sa fie casa plina de par, nu sunt foarte galagiosi, sunt extrem de ascultatori si, ceea ce conteaza destul de mult, nu se uratesc odata cu varsta. Niste poze http://photobucket.com/images/cavalier%20king%20charles%20spaniel/ (sunt mai multe pagini) si un video cu si despre Cavalier King Charles Spanieli http://www.youtube.com/watch?v=ave3YP77vhU .

| JokKer a răspuns:

Akita inu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place rasa ciobanesc carpatin mioritic

| νєησм a răspuns:

Bichon Havanez big grin

| Tourniquet a răspuns:

Bichon Havanesse si maltesse.

| LavsKitty a răspuns:

Shih-tzu. sunt minunati:X.

| GoguStrigoi a răspuns:

Ciobanesc German si Husky

Răspuns utilizator avertizat
| PredatoR a răspuns:

Rottweiler, Amstaff, Ciobanesc German top3tongue

| pwp a răspuns:

Bichon, lup, huski, pekinez