| DrugFree a întrebat:

Ce rasa de catel imi recomandati? Sa se inteleaga cu un caniche mascul

4 răspunsuri:
| Hadley a răspuns:

Depinde... daca acel caine vrei sa fie jucaus si plin de energie iti recomand din tot sufletul un schnauzer(schnauzerul pitic este foarte jucaus, schnauzerul urias este si de paza)Daca mascului este mare de inaltime poti lua un Ciobanesc German...

| Sophie a răspuns:

Un bichon alblove struck...nu stiu daca se inteleg dar e un scump acest caine. E foarte dragut.

| dulcik99 a răspuns:

O rasa de caine fwemela atuncilaughing

| mady_4019 a răspuns:

Depinde ce caine mascul zici tu dar eu iti recomand rasa bichon sau canisch