| TreiSurori a întrebat:

Ce rasa este pisica aceea gri cu alb care face reclama la Whiskas? Si cat costa una?
Si cat costa o pisica rasa bengaleza in Romania?

Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

Este british shorthair silver tabby, in Romania nu prea s-a adus "moda" cu pisicile de rasa(in afara de 3-4rase foarte comune), dar poate gasesti ceva crescatori, la un pret rezonabil.
Preturile bengalezei variaza, in tara nu sunt decat 2-3 felise specializate, deci, pretul lor va creste radical.(aproximativ 800e), dar poti gasi la vecinii nostri si cu 600.

Sper ca te-am ajutat! Mult succes!

2 răspunsuri:
| oAaaNaa a răspuns:

British shorthair silver tabby..cred ..am cautat si eu pe netlaughing

| WhatDăFack a răspuns:

Este British Shorthair Silver Tabby. big grin