| EllyCA a întrebat:

Ce rase de caini va plac?

22 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Cainii mici si blanosi.

NOname
| NOname a răspuns:

Rasa mea preferata este Cavalier King Charles Spaniel. Acesti caini sunt ideali pentru viata in apartament, dar si la casa. Dupa parerea mea, sunt unii dintre cei mai afectuosi, devotati, inteligenti si frumosi caini din rasele de talie mica. Nu au o blana foarte lunga (nu trebuie tunsi), asa ca n-o sa fie casa plina de par, nu sunt foarte galagiosi, sunt extrem de ascultatori si, ceea ce conteaza destul de mult, nu se uratesc odata cu varsta. Niste poze http://photobucket.com/images/cavalier%20king%20charles%20spaniel/ (sunt mai multe pagini) si un video cu si despre Cavalier King Charles Spanieli http://www.youtube.com/watch?v=ave3YP77vhU.

| Zenithf a răspuns:

Imi plac cateii maidanezi. big grin
Dintre cei de rasa, ciobanescul german este deosebit, dar imi plac si alte rase.

| florynnaa a răspuns:

Bichon, toate rasele, pomperian, westye, husky, labradorul, golden retriever, am mai multe. pup

| IrinaAndreea a răspuns:

Chow Chow
Husky
Ciobanesc mioritic

| Andre a răspuns:

Pai... westy bichon maltese l; abrador aproape toate sut draguti

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Rasa mea preferata e golden retriever :X

| Ysha a răspuns:

Bichon havanez si westie

| xSoaked a răspuns:

Cei mai draguti caini sunt, dupa parerea mea, cei din rasa Shar-Pei si Rotweiler big grin

Răspuns utilizator avertizat
| darielle a răspuns:

Cockerii,bichonii si golden retriverii

| alexutsuuu a răspuns:

Mie una imi plac cainii vagabonzi si pisicile.

| Christina a răspuns:

Chihuahua si coker spaniol love struck

| TaylorMomsen a răspuns:

Labrador, Golden Retriever, Bichon Maltese.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac cainii lup si cainii husky cel mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Husky, is adorabili.love struck

| reghi a răspuns:

Ciobanesc german. eu am unul si e cel mai bun caine de paza :d

| gabygaby a răspuns:

Caini chow chow, am acasa si este foarte cuminte, de companie imi place cand scoate limba o are albastra:X

| StelutaCuBani a răspuns:

Si-tzu westie si bichon maltez si frise