| anonim_4396 a întrebat:

Ce rase de pisici sunt mai putin agitate(energice), chiar si atunci cand sunt mici?

Răspuns Câştigător
| mitzy20 a răspuns:

Mie mi se pare ca Albastrul de Rusia.mda stiu ca aceasta rasa nu este cunoscuta dar, am eu si o pisica si inca 4 puisori.si nu is foarte energici.mai mult stau in cusca si motaie. Daca doresti mai multe informatii sau vrei poze adauga-ma la messinger:cri_doolcika_girl

4 răspunsuri:
| DoDo a răspuns:

Birmaneza dar balineza crede-ma te diatrezi cu ea este afectoasa bland si jucausa iti recomand una dar ea vrea in natura arte nevoie de aer mai putin agitata persana sau birmaneza

lolita
| lolita a răspuns:

87, birmaneza nu este agiatata? pai motanul meu parca era un taur in calduri laughing si era castrat, mancarea cumparata influenteaza foarte mult cresterea unui animal deoarece are taurina si prin urmare animalutul este mai agitat.

| Poinsettia a răspuns:

O pisica foarte blanda si linistita e pisica din pluș.

| Lilik a răspuns:

Eu as zice tot birmanezele, avea nasul meu niste putori de pisici. deloc nu se miscau. le era lene sa stea si la mangaiat. sincer, nu-mi place rasa laughing iar asta din cauza pisicilor nasului meu. am ramas cu sechele.