| Dizzydizz a întrebat:

Ce relatie aveti cu animalele voastre de companie? Pentru stapanii de caini adulti, va intreb:sunt intelegatori, mai plang cand nu stati cu ei, dorm fara sa va trezeasca cu schelacaieli?

Răspuns Câştigător
| Arianna$ a răspuns:

Eu am un bichon adult.Cand il las singur plange un pic, apoi se potoleste. Da, doarme fara sa ma trezeasca cu schelacaieli.Doar cand era mic ma trezea din somn, acum este OK.Este foarte intelegator, si il besk mult!happy

4 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Da, am unu cutu de 6 ani happy. Este foarte intelegatoare catelusa mea, cand o las singura, mai plange [ imi zic vecinii ( de vreo 6 ori pe an laughing ) ]. Uneori, daca aude ceva sau pe cineva pe scarile blocului latra [ la 7 dim ] laughing dar asa, cu schelalait NU!

| CatalinaMarina a răspuns:

Eu imi iubesc foarte mult cainele; x.
Da, este foarte intelegatoare si plange cand o las singura in casa.Cainele meu nu m-a trezit niciodata.tongue

| danielacs a răspuns:

Am o relatie foarte buna cu catzelul meu! De trezit nu are cum ca nu il tin in casa pentru ca nu suport par de caine pe haine, pe covoare, prin pat etctongue Cainele meu e nebunbig grin ca am vorbit cu el pe engleza asa din joaca cand era mic si acum nu intelege romaneste laughing si doar eu ma inteleg cu el big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o pisica si face ravagii dar mai primeste si cate o palmawinking