| MontanDewDarkBerry a întrebat:

Ce salariu are un prezentator de stiri care nu este foarte cunoscut cum este Andreea Esca?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

1.Andreea Esca este foarte buna, poate cea mai buna prezentatoare TV din Romania.
2.Nu este un salariu fix, salariul se negociaza intre prezentator si conducerea postului TV, depinde de mai multi factori si este confidential. Oricum, pentru unul obisnuit, cred ca ar fi de cca 3.000 - 4.000 lei pe luna. Numai bine!

| MontanDewDarkBerry explică (pentru Ioandelasal):

Mersi mult, nu am degand sa devin prezentator de stiri, eram doar curios sa vad
diferenta intre unul cunoscut si unul obisnuit, mai astept cateva raspunsuri si daca nu le voi primi iti dau funda, ok? dar daca este unul mai bun ii dau lui/ei funda!

| Ioandelasal a răspuns (pentru MontanDewDarkBerry):

Poti sa dai funda altcuiva care iti raspunde, eu am destule.
De altfel eu chiar nu raspund pentru funde, vreau doar sa ajut putin.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
sa inteleg ca nu ai auzit de Adreea Esca?
ti se pare ca nu e destul de cunoscuta? este fffoarte cunoscuta si chiar cea mai buna, in jurul salariului sau au fost si sunt speculatii cum ca ar fi enorm.
cat despre un prezentator mai putin cunoscut, poate avea si 500 de euro si 600...
O frumoasa zi sa aihappy