| MikeZG a întrebat:

Ce se da de mancare la pesti? Am prins un pestisor micut si nu stiu ce sa-i dau de mancare.Se da frimituri de paine sau ceva?

Răspuns Câştigător
| Ichigoemi a răspuns:

Poate il faci un ditamai crapuhee hee de 15 kile.pai ori cumperi mancare pentru pesti...ori te interesezi la veterinar ori ii dai mai intai frimituri mici mici de paine sa vezi daca ii place:X daca nu ii dai bataitalaughing cum arata?:X

3 răspunsuri:
| razvanyk98 a răspuns:

Malai, firimituri de paine cam asa se da dar putin cu cele trei degete cu care te inchini. Cu placere daca am fost de ajutor si poate primesc si fundita tongue

| XxBalonasheeXx a răspuns:

S-a inventat mancare speciala pentru pesti :O Stiai? laughing Fa` si tu o vizita la magazin!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca e cumva Piranha, baga si tu mana in acvariu. *Eftin si bun!