| Aly359 a întrebat:

Ce se intampla daca dau cuiva iggnore pe mess? Ce i se intampla aceluia?

Răspuns Câştigător
| PopStarInMyMind a răspuns:

Buna!
Pai...in lista lui, tu o sa-i apaari mereu offline si el nu o sa poata sa te contacteze.
Sper ca te-am ajutat!

7 răspunsuri:
| xXxRaduxXx a răspuns:

Ii vei aparea offline tot timpul si nu vei mai primi nimi un mesaj de la acea persoana.

| Alina140663 a răspuns:

Pai f ff simplu...nu mai poti sa vb cu ala nimic si nici numai pti sa il bagi din nou in lista numai daca il scoti din lista de iggnore. sper ca te'am ajutat. fundita?

| just4L3x a răspuns:

Nu mai vezi ce iti scrie.

| JustThat a răspuns:

Pai ii apare ca ai iesit de pe mess dar daca te verifica pe net cu un dala de invisible si te vede on isi da seama ca i-ai dat ignore happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii dai ignore, el se va sterge din lista ta si tu vei aparea in lista lui offline...
Fundita blushing?

| theorizer a răspuns:

Incepe sa se simta trist, abandonat, parasit, apoi e internat la psihiatrie, apoi... apoi... I don't want to see
isi face cont pe TPU unde nu exista optiunea iggnore
The (happy)End

| hahaha a răspuns:

O sa il trimiti pe lumea cealalta, chiar o sa ajunca in Iad si o sa fie torturat in chinuri de catre demoni.