| KidOoNh a întrebat:

Ce se intampla daca editez o intrebare ca nu inteleg? Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| anutsaa a răspuns:

Dacă ai greşit ceva în întrebarea respctivă, o poţi edita şi poţi corecta greşeala.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Se modifica continutul ei. De exemplu, daca ai gresit, poti sa-ti corectezi greseala. Sau poti sa adaugi un P. S. (o completare). Succes! Numai bine!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai pus o intrebare si nu-ti convine formularea ei atunci poti sa o modifici, atata timp cat mai are optiunea Editeaza. Dai clic pe Editeaza, faci modificarea in fereastra ce apare si apoi dai clic pe Trimite si dupa cateva minute intrebarea se va modifica si va apare noua forma pe site. Numai bine!

| JeLeu a răspuns:

A edita = a schimba, a modifica happy
intelegi u tongue

| anutsaa a răspuns:

Respectivă*. Tastatura e de vină. Şi mersi de fundă.