| Iosif1Iosif1Iosif a întrebat:

Ce se întâmplă dacă i-am smuls penele prușului meu din greșeală și îl doare și piciorul.Îi mai trece?????????????

7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

E cruzime asupra animalelor. Te-am dibuit si turnat la Politie. Luni la prima ora vei primi amenda.

| 1onur a răspuns:

Nimic.

| moonieeeee a răspuns:

Nu pateste nimic, doar va prinde frica fata de tine. Chiar ei isi smulg penele singuri cand sunt stresati. Si cred ca prind durere de picior te referi la faptul ca isi ridica piciorul si si l ascunde in pene, iar asta e total normal, o fac cand se simt comfortabili si somnorosi.

| ReddY25 a răspuns:

Poor birdsad

| Violleta2022 a răspuns:

Du-l urgent la vet, ca-i posibil sa-i fi rupt piciorul, macar ii pune atele.

| popapopica a răspuns:

Moare. Du-l la veterinar.

| Cipi1212 a răspuns:

Ar trebui să îi crească la loc penele.