| Leo2001 a întrebat:

Ce te poti juca cu hamsteri?

3 răspunsuri:
| KinderBeeeib a răspuns:

Poti sa ii iubesti sa ii mangai sa le dai drumul prin casa pe tine dar sa te joci nu cred ca poti.

| adych a răspuns:

Construieste un labirint pe podea si pune boabe de porum sau bucati de fructe pana la iesire si vezi daca gaseste drumul cel bun. al meu sare tot timpul peste garduletze ca e mai shmecheras

| pinkdimond a răspuns:

Pai cu hamsterii ...mai nimic dar il poti pune in rotita sau sa l lasi ``liber`` adica faci mainile ca on cerc si l pui pe hamster in auntru ma rog nu stiu daca ma intelegi dar sper ca ti am dat ceva idei