| adytzyka a întrebat:

Ce va plac mai mult cateii sau pisicutzele? dc?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Buna!

Eu personal sunt o iubitoare inraita de pisici, am 2 pisoi cu care stau non stop, dorm cu ei, ii hranesc, ma joc cu ei, absolut orice.

De ce? Pentru ca sunt mai simpatice, mai pufoase, mai smechere decat orice animal imputit gen caine. Acum o luna de zile, unul din fratele acestor pisoi a fost luat in gura(de pe geam), intors si in doua secunde ramas fara coloana din cauza unui caine.

L-am iubit enorm iar el a murit in mana mea, uitandu-se nevinovat la mine, ucis de propriul meu caine pe care l-am crescut, iubit si ingrijit pana atunci.
De atunci urasc cainii, pana si propriul meu caine care din partea mea sa moara.
Pisicile sunt mai jucause, mai curate si mai prietenoase decat orice caine carese zice ca e prieten al omului si luat drept unul dinte cele mai inteligente animale. Criminal, doresc ca toti cainii sa moara in chinuiri!

Multa bafta.

14 răspunsuri:
| petruta a răspuns:

Buna mia imi plac cateii fiindca nu ling vasele nu sunt obraznici

| Ananas2 a răspuns:

Mie imi plac mai mult pisicile. sunt mai destepte si mai intelegatoare.happy

| Daadad a răspuns:

Mie imi plac caini,nu catzei e diferenta mare rauwinking caini sunt aia care ii ti afara care latra te apara de vreun hot cu care poti sa iesi la o plimabare sau sa il iei pe langa tine cu bicicleta si catzei sunt aia care sunt tinuti in casa in puf,manacan fructe de mare, sunt vopsiti, au fundita si nu stiu sa faca nimic decat sa fie fitzosiwinking si pisicile imi plac dar caini imi plac mai mult

| 18missy a răspuns:

Mie imi plac cateii:X:X

| smile20000 a răspuns:

Cainii pentru ca sunt mult mai destepti decat matele (pisicele)

| cυρcαкє a răspuns:

Buna.

Eu iubesc la fel de mult si cateii si pisicutele.Dar as prefera mai mult cateii deoarece cand se fac mari imi plac mai mult cainii decat pisicile.Cainii plus ca sunt si mai inteligentihappy.Dar cand sunt mici imi plac mai mult pisicutele.

Bye!

| EloHelo a răspuns:

Cateii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac foarte tare si cateii si pisicutzelewinking ...nu cred ca pot alegestraight face

| adytzyka explică:

Mie imi plac pisicutzele ...sunt asa scumpe vad ca la majoritatea le plac cainii dar eu ii urasc...am un caine si mereu ma muska, se tine dupa mine, imi fura incaltamintea. pisicutzele sunt mai jukause, pufoase

| αиtoиíкα a răspuns:

Fata asta "NachtİmОҝtobεr" este o nesimtita eu am avut un caine-Yorshire Terrier Toy o chema Alma si in ciuda faptului ca era aproape minusculalaughing ma iubea enorm de mult-era ascultatoare, era desteapta si facea orice ca sa ma apere[Era sa o muste si pe sora mea] Daca ii plac pisicile mai mult nu poate sa jigneasca in asa fel iubitorii de caini si cainii.Si aceasta catelusa a fost omorata tot de un caine care a luat-o in falci si i-a rupt coloana, dar eu nu ma supar si nu urasc toti cainii din cauza asta.Esti o nesimtita NachtİmОҝtobεr

| whatevernvm a răspuns:

@aиtoиíкa, ce iti trebuie?

| whatevernvm a răspuns:

Nu am jignit iubitorii e caini, ci cainii. Daca voi iubiti cainii ce sa va fac? Fiecare cu parerile lui! Si eu nu te jignesc ca iti plac cainii cu toate ca te-as putea atinge unde te doare mai tare!

| Baky a răspuns:

Cainii...pentru ca sunt cei mai buni prieteni ai omului. si poti face o multime de chestii cu un caine. sa il duci la plimbare, sa il dresezi ...sunt multe chestii. in schim la o mata numa o mangai. alt ceva ce faci cu ea?

| whatevernvm a răspuns:

@Baky, eu plimb si pisica peste tot pe unde merg stai linistit/a ca eu pot face multe cu ea(dorm cu ea, ma plimb cu rolele cu ea, ma joc cu ea) etc... poate tu doar o mangai.