| Zuzulina_9287 a întrebat:

Ce va place mai mult huski siberian sau bichon havanese?"

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Imi plac amandoi, dar totusi bichon mai mult.winking day dreaming

| Anca a răspuns:

Huski, asta pentru ca imi plac cainii de talie medie-mare happy

Răspuns utilizator avertizat
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Atata imi doresc un bhiconsaddeci clar ca bichonu:Xsunt asa mici albi negri maro, dar mici si super inofensivihappy

| CM7YRE a răspuns:

Huski siberian
PSbig grinaca vrea cineva sa ofere spre adoptie un husky sunt foarte fericit sa-l iau la mine, dar sa aiba maxim 6 luni

| Addaaa99 a răspuns:

Bishonu:-x

| F_5241 a răspuns:

Chiar nu stiu ...amandoua rasele sunt foarte dragute.
Parca totusi Bichonul imi place mai mult ca e mai micut, dar si huski e fain
tie?

| Zuzulina_9287 explică:

Mie imi plac abii da parca mai mult huski poate ca il am mai demult
acum spike( huski) e la dresat de 3 zile si deja mi-e dor de el
voi ati mai auzit asa ceva?
exact ce a zis si NOname Spike nu vre sa invete nimic pentru ca e dor de noi... urla si nu mananca iar acum am vazut cat de mult ma poate iubi pa pa am ambele rase dar HUSKI E MAI TARE

daca vine unu acum si te jefuieste sau ceva de genu huski il ia odata de mana si il suceste de nu sa vede e cand bichonul o ia la fuga
deci daca vreti pe cinela care sa va si apere sa si fie prietenos huski!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador huski

| myam33a a răspuns:

Bichon, bichon si iar bichon :X:X:X Apropo nu stii pe cineva care vinde sau il da pur si simplu. Ofer pana la 50 ron!

| andutzai a răspuns:

Buna. Eu iubesc mai mult bichonii decat huski deoarece este mai jucaus si mai energic. Sper ca te-am ajutat.

| Hannelore a răspuns:

Bichon

eu am unul