| lxCatxl a întrebat:

Ce var placea face in timpul liber si cu cine ati petrece?

Răspuns Câştigător
| MiraBella252 a răspuns:

In timpul liber as face antrenamente happy si as sta cu catelusa mea happy.

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Plaja,as viziona un film, as sta cu catelul...

| Resurrection a răspuns:

In timpul liber daca ar fi soare si cald as juca fotbal iar seara m-as uita la un film bun cu sucul rece langa mine big grin

| PiTbuLuL a răspuns:

Daca ar fi cald as juca fotbal, beu o bere cu baieti, ma joc cu caini, seara mas uita la un film de comedie cu o bere langa mine si niste cartofi prajitibig grin.

| Luchius a răspuns:

In timpul liber as merge la iarba verde la un gratarel cu prietenii sau in diverse locuri cu eventuala prietena.