| T7uk a întrebat:

Ce ziceti de poly meu? http://www.trilulilu.ro/YoZaMan/3ed786a44af5ac

Răspuns Câştigător
| Mirunaaaa a răspuns:

Doamneee! Cel galben este leit cu al meu...este superb si sa ai multa grija de ei si sa iti traiasca...AN NOU FERICIT happy

3 răspunsuri:
| Alinutza25 a răspuns:

E super frumos, si destept!

| T7uk explică (pentru Alinutza25):

Of course

| T7uk explică (pentru Mirunaaaa):

Mersi mult baiatul are 7 anisori iar fata care isi freca capul de gratii o am de 5 ani.An nou fericit si tie

| Mirunaaaa a răspuns (pentru T7uk):

Doamneee! Cel galben este leit cu al meu...este superb si sa ai multa grija de ei si sa iti traiasca...AN NOU FERICIT happy