| anonim_4396 a întrebat:

Cine ar putea sa imi dea nish informatii despre ciresarii. am nish intrebari:
1.actiunea e adevarata? pentru ca as vrea sa ma duc si eu pe acolo
2. daca e adevarata, personajele mai traiesc?

Răspuns Câştigător
| php a răspuns:

Phh am citit ciresarii si chiar mi-a placut foarte mult. Ideea e ca actiunea nu e adevarata... in fond vorbim de literatura care este alcatuita cu ajutorul imaginatiei, dar stim ca orice are un sambure de adevar. Este posibil ca locurile sa fie adevarate: poate satul ala unde era targul dar pestera nu credhee hee

1 răspuns:
| vlad_2404 a răspuns:

Nu e adevarat, e fictiune!