| Dutzulescu a întrebat:

Cine are colectia completa de abtibilde de la guma Turbo? big grin

Răspuns Câştigător
| bilexa a răspuns:

Eu am avut-o. Acum 2 ani am aruncat-o. Si mai aveam si toata seria de la guma Lazer si pe aia am aruncat-o din pacate sad Daca stiam ca exista cineva care colectioneaza ti le dadeam.

3 răspunsuri:
| lazio9 a răspuns:

Frate colectia asta am avut-o exact acum 15 ani ho ho ho

| bblushu a răspuns:

Saluatre...eu o am...trim un reply cu nr tau de tel!

| victor_6819 a răspuns:

Raspunsul la aceasta intrebare este: un singur om are in Romania colectia completa de surprize Turbo (peste 2000 de bucati diferite): Colectionarul de Surprize - http://colectionaruldesurprize.wordpress.com/01-turbo/#galerie