| Pixxie00 a întrebat:

Cine are idei de masinarii care ne-ar schimba viata dar sunt imposibile? de exemplu: masina timpului
FUNDAA

9 răspunsuri:
| Mamarutele a răspuns:

Un robot care sa faca orice, sa se transforme in orice, sa iti aduca tot ce vrei in numai doua secunde.

| irbis a răspuns:

Daca acum par imposibile, asta nu inseamna decat ca va dura mai mult pana sa fie inventate.
Cat despre ce ar putea fi acestea, SF-ul e plin de chestii de-astea. Ceva ce as vrea eu sa inventez este un homuncul.

Răspuns utilizator avertizat
| angelicsin a răspuns:

Nano roboti medicali (imposibil momentan)

| Jee354 a răspuns:

Cred ca...Un aparat de sters memoria de ce nu? smug Sau.O casa zburatoare.laughing

| maryfanMJ97 a răspuns:

O telecomanda cu care poti face aproape orice

| gratian a răspuns:

Un teleportor

| stoica1 a răspuns:

O masina care merge cu apa sau o casca atunci cand o pui pe cap se transforma intr-o armura cu arme laser.

| dragulici a răspuns:

Un sifonier care se umple cu ce doresti tu de la un mall imens!