| anonim_4396 a întrebat:

Cine are postere cu R. B. D?

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si eu am big grin Am facut colectii de postere cu vedete timp de 1 an si am si postere cu Rbd printre celelalte vedete.happy

| afrodita17 a răspuns:

De ce nu iti descarci tu de pe google diferite imagini cu ''rbd''...si daca nu ai imprimanta. poti sa le pui pe un cd sau stick si sa le scoti la un xerox sau asa ceva.winking

| cris4ever a răspuns:

Eu am vrei? id schimbdepostere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal ma numesc diana si sunt fan rbd id meu este cristeadiana97rbd si am postere su ei
cine vrea sa ma bage in id ii voi da accept cu conditia sa fie fan rbd

| GreenSky a răspuns:

Am eu...si multeee...

| miyavi7 a răspuns:

Eu am colectie cu rbd. daca imi dai o adresa de mail pot sa-ti trimit poze.
japonia7@yahoo.com

| justme_9224 a răspuns:

Eu am daca vrei id-ul meu sk8er_girl.lucy