| getytosa_6287 a întrebat:

Cine are poze cu Justin Bieber? Cine are sa-mi trimita pe mailul:ghegeagigi@yahoo.com
p. s.:Cati ani are Justin Bieber? Raspundeti-mi!

Răspuns Câştigător
| Ruxy_1106 a răspuns:

Gasesti poze pe goagal.
Iar pustiul are 16 ani desi suna si arata ca o fetita de 12 ani.
Bbye.

15 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Are 16 ani jb... dar eu nu am poze cu el.

| nosferatu a răspuns:

Ati innebunit cu justin beiber asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

'eu am poze cu el da nu-ti trimtongue ps tampito nici atata nu stiu are 16 ani e nascut p 1 martie 1994love strucklove strucklove struck fundaaaA?

| GaGy a răspuns:

Are 16 ani big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 16 ani

| kidrauhl a răspuns:

Hey there, I`m actually 16 and you can find photos searching google.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor))rolling on the floor)laughing)rolling on the floor))))rolling on the floor)))
lesin rolling on the floor)rolling on the floor)
ai pus pe justin bieber la categoria pets da' de fapt nu stiu de ce ma mir rolling on the floor)) de fapt ai dreptate laughing) ai ales categoria corecta rolling on the floor
jesus.

| crissydiana a răspuns:

Are 16 ani, poti cauta pe google poze cu el.

| jb16 a răspuns:

Daca vrei iti dau poze. app are 16 ani, i-a implinit pe 1 martie

| NeGaTiwE a răspuns:

Doamne ce disperati vreti justin bieber uitait cat de prost poate fi http://www.youtube.com/watch?v=3kJjeRpPtY0 :))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar 16 ani si il plac dar daca nul vad zic ca e o fetitabig grinbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

16 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 16 ani si e nascut pe 1 martie 1994

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi plac muzica lui ''One time'' dar de el nu-mi place doar muzica asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber are 16