| Byanka_6376 a întrebat:

Cine are yorkshire terrier? Cum il/o cheama? Ai avut probleme cu ea/el?

Răspuns Câştigător
| Maraaa a răspuns:

Da am, il cheama Cody... mi-a racit de cateva ori dar in rest nu am probleme cu el...
in plus e ff jucaus happy

fundita :*love struck?

4 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

Eu nu am dar o prietena de-a mea are.
E un scump. Il cheama Dixy (dicsi).
Nu are nici-o problema cu el. :X

| Eu_7853 a răspuns:

DA

Il cheama Thomas are 10 luni si pana acum nu am avut nicio problema cu el(sper ca nici de acum incolo nu voi avea)

| PufiCiufi a răspuns:

O sa ai destul de multe probleme cu el la inceput o sa fie foarte greu sa-l inveti sa isi faca treburile afara o sa cureti dupa el mult si bine dupa ce o sa il inveti o sa fie totul in regula...in rest e un dulce si un jucaus si jumatate eu m-am atasat de el repede chiar daca mi-a facut probleme nu mia pasat ca il iubesc foarte mult si nu ii cade parul

| weeds a răspuns:

O chem eu si mi-a baut toti banii, mi-a mancat pensia, dar tot nu
i-am pus funda.