| happyANDsad a întrebat:

Cine cunoaste rasa Labrador? Ei sunt in topul celor mai prietenosi caini...dar il pot face agresiv? Am avut un pitbull dar era batran si a murit...deci il pot face sa atace la comanda, cred ca orice rasa poate fi rea, nu? FUNDA‼♥

1 răspuns:
| BlackRose03 a răspuns:

Tu nu poti sa faci asta decat daca il bati de mic si esti dura cu el, dar nu ti-as recomanda asta, ar fi o cruzime.Trebuie sa faci rost de o persoana specializata in astfel de lucruri, poate un fost dresor.