| princess92 a întrebat:

Cine e din bucuresti si stie magazine(petshop-uri) de unde mi-as putea lua si eu un catelus?

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Bucuresti cu B mare.

| mastersinky a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu iti iei de la petshop-uri sau de la magazine deoarece sunt mult mai scumpi cainii... du-te la o canisa unde poti sa iti alegi din ce rasa vrei la pret mai redus ...canisa inseamna crescatorie de caini ...gasesti multe in bucuresti... bafta!

| DoctorG.Medic_legist a răspuns:

In Carrefour Baneasa este PetLand...au catei dar sa te pregatesti cu vreo 2000 de lei(20 de milioane lei vechi)...sunt foarte scumpi!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

vrei unul de rasa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ce repede ai sarit cu fundita! daca mai asteptai si alte raspunsuri mureai? o sa cercetez! si daca va prind ca umblati cu o zbirciti rau de tot! mai ailaltii am dreptate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice ai face sa nu iei catei din PetLand carrfour baneasa adica feeria acolo catei sunt mai mult decat chinuiti.sau daca vrei sa iei si sai readusi pe picioare

| sharky88 a răspuns:

In Ordiheea la Minimax

| princess92 explică:

Mdap.asta stiu. dar pe mine nu ma intereseaza asta acum.pe mine ma intereseaza magazinulhappy

| florin6 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu apelezi la petshop-uri preturile sunt destul de mari pentru ce au ei in magazin, mai bine intra pe anunturi online.

| raluca_8606 a răspuns:

In Carrefour zona Baneasa