| martha a întrebat:

Cine este din Oradea si doreste sa adopte un pui de pisica, rasa comuna,(mai am doi ) gri cu alb sau tigrat?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze ca spun asta dar daca sunt femele nu le va lua nimeni

| m77 a răspuns:

Am o intrebare intai. e si vreun mascul printre pui?

| adyshor1985 a răspuns:

Am 5 iepurasi, 5 caini, 3 chinchile...ghici ce lipseste? O pisicutahappyCum luam legatura?

| adyshor1985 a răspuns:

Cum luam legatura?

| martha explică:

Puiisorii de pisica sunt fetite. Eu am un motan si 2 pisici. Ii iubesc pe toti trei. fetitele sunt mai iubitoare si mai rabdatoare. Nu vad niciun inconvenient sa ai fetite. Daca nu vrei sa mai aiba pui, se pot steriliza dupa prima serie de puisori.