| eeeeeeeeee a întrebat:

Cine este pasionat se crosetat, tricotat, si alte chestii din care pot iesi lucruri folositoare omului?

16 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Mie imi place sa fac accesorii handmade, pandative, brose, suporturi de lumanare, cosulete etc. De crosetat nu prea am rabdare, dar mi-ar placea sa invat ceva croitorie. Nu esti baba, eu cred ca e cool sa iti faci singur tot felul de obiecte, in loc sa cumperi produse in masa, de proasta calitate si cu design de serie.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mie una nu prea imi place asta. Dar fiecare cu gustul lui.happy

| andi a răspuns:

Pe vremuri era o arta, acum e doar traditie!

| Wtf9000 a răspuns:

Babele sunt foarte interesate de asa ceva.

| mioara a răspuns:

Nu tb sa fii baba sa ti placa sa tricotezi si sa crosetezi mie chiar imi place

| jani a răspuns:

Nu am mai crosetat de mult tim... dar sincer recunosc...ca atunci cand luam crosetul in mana...greu il mai lasam jos din mana...eu cred ca este un lucru care te capteaza si plus de asta... poti face multe lucruri interesante.

| eeeeeeeeee explică:

Vaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! adica eu sunt baba?

Răspuns utilizator avertizat
| karla19 a răspuns:

Cine sa mai fie pasionat? A cam iesit din moda. Poate, doar ca pasiune nu si din folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu, imi place patchwork.trebuie sa ai rabdare si imaginatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elena Udrea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo de croitorie. Eu am masina de cusut si mi-am facut o pereche de pantaloni pentru mers cu bicicleta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu esti pasionata de crosetat esti proasta

| sorana_1576 a răspuns:

Da pot iesi lucruri frumoase din crosetat si tricotat, dar trebuie sa-ti placa si sa ai rabdare.

| crysty45 a răspuns:

Chiar daca sunt baiat, imi place sa crosetez, iar daca vrei sa iti realizezi ceva unic nu inseamna ca esti o persoana invastra

| Madalina-stefania_Marin_1979 a răspuns:

Euuuuuuuuuuuu