| mariusluisa a întrebat:

Cine i de acord cu mine ca westie sunt cei mai frumosi catei destepti si curajosi funda

8 răspunsuri:
| Cracos a răspuns:

Sunt de acordtongue

| lavi_3729 a răspuns:

Asa e. si mie mi se par f. dragutiwinking funda?

| LoveNiki a răspuns:

Eu sunt de acord big grin
Si am gasit un baietel si il DONEZ!
Cine il vrea?

| Negative a răspuns:

Nu sunt de acord...cred ca ciobanestii carpatini, si cei mioriticitongue sunt destul de buni big grin

| AdeNoid a răspuns:

Eu am:X
Sunt cei mai adorabili cateidin lume:jucausi, inteligenti, frumosi foc, iubitori.Catelusa mea iubeste atat de mult copiii incat cand vede pe strada vreun copilas alearga la el:X
O iubesc foarte mult, si in special rasa aceasta...:X

| DoDo a răspuns:

Nu te supara pe mine dar eu cred ca nu sunt cei mai frumosi caini.
Sunt 1000 de rase chiar peste care sunt frumoasa prin inteligenta si prin multe altele sa stii ca un caine nu se i`a dupa aspect intradev-ar toti cei care tin acum cu tine vor doar fundita aceea dar eu mi-am spus punctul de vedere.
Sunt si ei frumosi dar nu pot face diferente intre caini.Nu mi se pare corect. Daca indragesti o sinura rasa pe celelalte le dai deoparte? Sa stii ca nu este deloc corect.

| ErrChan a răspuns:

Pai nu stiu cum sunt cainii westie intr-adevar sunt dragalasi dar imi plac mai mult cainii golden retriver si husky.westie...pai sincer nu prea imi plac