| AlexAleex a întrebat:

Cine imi da gm pe un server cu hamachi? am experienta. ajut playeri cu :lv
/a nume jucator 99... yang /set nume jucator gold 999999999 si grad /set nume jucator align 2000000000 si npc de arme legendare 30000 si 30009 cine vrea sa mi zica reteaua lui de hamchiwinking bafta

1 răspuns:
| Gica_Baica_1966 a răspuns:

Nu stiu daca o sa iti dea cineva tie GM.Trebuie sa demonstrezi ca poti.Plus ca nu prea ai sanse pe Hamachi.Mai bine iti faci tu un server.