| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi dea si mie un bichon ( de preferat frise, dar nu prea conteaza rasa )?
imi doresc enorm unul

Răspuns Câştigător
| Deeutza2012 a răspuns:

Nu cred ca a cersit banuiesc ca s-a referit la cumpararea unuia si de unde stiu uh ca nu are bani a vrut sa se intereseze daca are cineva de aici de vanzare nu mai fi asa ipocrit s-a exprimat si el incorect

| dyana_2819 a răspuns (pentru Deeutza2012):

Ma bucur ca exista si persoane inteligente pe TPU care stiu sa inteleaga o intrebare. Ms de sprijin.

13 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Cum poti sa fii atat de nesimtita? Nu ti-e rusine sa cersesti un caine de rasa?
Daca rasa nu conteaza atunci ia-ti un metis! Du-te la o asociatie de animale si cumparati unul sau strange bani pentru un bichon.
Daca tu nu ai bani sa iti cumperi un bichon pun pariu ca nu ai bani nici sa platesti cele 3 vaccinuri care sunt obligatorii, sampon, zgarda, lesa, jucarii, mancare.
Mai cresti! Rusine!

| dyana_2819 a răspuns (pentru MeimeiPinguinu):

In caz de nu stii eu nu cersesc un catel......am spus cine imi da unul si bineinteles ii voi da si bani. Nu am spus ca il vreau pe gratis!

| dyana_2819 a răspuns (pentru MeimeiPinguinu):

Si app cand am spus ca nu conteaza ce rasa m-am referit k nu conteaza ce rasa de bichon e...

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru dyana_2819):

Mda sigur, mai ai si pretentii cand n-ai bani.
Mergi la munca sau asteapta sa mai cresti, sa ti se mai dezvolte mintea!

| dyana_2819 a răspuns (pentru MeimeiPinguinu):

Cine a spus ca nu am bani?
daca u nu ai bani asta nu inseamna k nici eu nu am...

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru dyana_2819):

Eu am bani, imi permit sa imi cumpar ce vreau. Daca aveai bani nu cerseai un caine de rasa.

| madalinuthaLOVE a răspuns (pentru MeimeiPinguinu):

IA-OO mai usor faaaalaughing nu iti convine ceva valeaaalaughing

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru madalinuthaLOVE):

Alta taranca sad Valea tu de pe site, nu avem nevoie de fraieri

| AlexandraHNY a răspuns:

Poate are poate nu are bani, in mod cert nu are suficienti pentru un bichon si continuarea meimeipinguinu e corecta, daca nu are bani de caine nu va avea nici de restu.deobicei cand vrei un caine nu ceri pe TPU, te duci la o canisa sau un pet shop eventual cauti pe google pui de vanzare, pnm happy
poate nu este saraca fata, dar nu ii ajung banii de un bichon deoarece unul pur duce si la 300 si ceva de euro..si cauta sa ia de pe aici...

sau este pur si simplu un copil care isi doreste mult un animal si spera sa agseasca la cineva cu bani putini astfel incat sa i'l cumpere parintii...

| cristina7717 a răspuns:

Buna! Eu am o catelusa. Este bichon cu pechinez, are 6 luni. Este zucausa, iubitoare, este alba cu pete maro. Daca te intereseaza trimite-mi un mail pe adresa cristina. cercel@ymail.com. Iti pot trimite si poze. E gratis.

| Deeutza2012 a răspuns (pentru cristina7717):

M-ar interea pe mine mai il ai?

| cristina7717 a răspuns (pentru Deeutza2012):

Imi pare rau, dar am gasit deja stapan.