| vali2002 a întrebat:

Cine imi face si mie niste recuzita de film? As avea nevoie de dolari si gloante.Mersi.

2 răspunsuri:
| Anonimsilver a răspuns:

Gloantele le poti face din hartie si le vopsesti in argintiu dar trebuie sa folosesti scoci si papie mashe sau cum se scrie, ma rog si dolari ai putea sa cumperi gen ciocolata cu dolari pe ea happy sau ii desenzi, cea mai buna varianta este sa cauti pe internet o bacnota si sa o tragi la imprimanta, daca nu ai ai putea sa ii ceri unui prieten, funda?

| vali2002 explică (pentru Anonimsilver):

Ma refeream cine imi face si imi vinde nu cineva care sa ma invete cum sa desenez presedinti americani, iar gloantele cat mai realiste posibil ca e ceva serios aici.