| Oana_1841 a întrebat:

Cine imi face un cont pe Second Life? plspuppy dog eyes

Dau fundita!happy

Cine ma poate ajuta, ii dau informatiile la id : girl. oana93

mersi anticipatbatting eyelashes:X

Răspuns Câştigător
| LaadyH a răspuns:

Buna :*
Te-am bagat in lista, pot sa te ajut eu.
Eu ma joc de mult timp, si pot sa te invat ce stiubatting eyelashes

1 răspuns:
| Muflă a răspuns:

Numai o persoană specializată în asta poate face un cont pe Second Life, acest site necesită operațiuni foarte complicate pe care un om de rând nu le poate face. Asigură-te că cel căruia îi vei încredința această importantă sarcină și-a dat masteratul, altfel te-ai putea trezi că ai început un al treilea Război Mondial. Take care.