| master1998 a întrebat:

Cine imi poate da niste nume de melodii(rock) ce le pot asculta cand ma dau pe skate?big grin

8 răspunsuri:
| mikywhiteangel a răspuns:

Pai:
Nirvana-Smells like teen siprit
Skid Row- 18 and life; Monkey business
Billy idol- Speed; Rebel yell
Guns'n' roses-Sweet child o' mine.
Cam atat din play-listul meu, nu prea stiu ce gen de rock iti place, daca prinzi poti sa asculti si rockfm big grin

| strawberryblonde a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=NcRDTOZkG3M
Blue flannel having a bad day, e faina si energica parca vorbeste despre o zi faina nu una rea:))

| Angelic13 a răspuns:

Orice de la Rise Against, de exemplu : Saviour, All the Good Left Undone, Injection etc.
Sau, dupa preferinta Marilyn Manson - Beautiful People, Sweet Dreams, Tainted Love etc.
Linkin Park - Numb, Crawling.
Nirvana - Smells Like Teen Spirit, In Bloom.
Muse - Time is Running Out. (pe asta o ascult cand ma grabesc la scoalalaughing )
Green Day - American Idiot, Holiday.
Ti-asi putea insiruii o gramada, dar asta sunt preferatele mele tongue
Sper ca te-am ajutat.

| Antaury97 a răspuns:

Cauta pe youtube: just left-memmi
sau : smoke in the water

| IloveGnR a răspuns:

Cauta pe youtube skillet sh pune ceva piese de la ei. Sper sati placa happy

| MiTzZzA a răspuns:

... nu cred ca e chiar rock asta... da vara trecuta imi mergea non-stop in casti: http://www.youtube.com/watch?v=0qCeblVVURI&feature=related
sau incearca melodiile de la Linkin` parca, skillet sau Bullet from my valenitnes.

BaftA:)

| omgrawr a răspuns:

Good Charlotte- The River
Three Days Grace - Never Too Late
Hinder - Born To Be Wild