| greendayforu a întrebat:

Cine imi poate da niste site-uri cu poze pentru fete, potrivite pentru album de facebook:,, stuff,,? dau o fundita maaaaaaaare... cat china. sau mai mare :-s

2 răspunsuri:
| LoloSkate a răspuns:

Stuff...pe bune? Hai mah Andra laughing Vrei poze cu Stuff? Sunt Carmi.deci sh tu stai pe TPU. interesant ...intra si tu pe google imagini si scrie : poze cool pentru facebook

| greendayforu explică (pentru LoloSkate):

Pe mine nu ma cheama andra, si nici u te cunosc straight face laughing