| Madara_7391 a întrebat:

Cine imi poate da un video unde Cristian Gog explica un truc COMPLET?
Funda!

6 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Asta e problema lui, daca vrea sa se lase prostit nu poti face nimic.

| Madara_7391 explică (pentru MeimeiPinguinu):

1. Stiu ca totul a fost un truc "ieftin" dar ma pasioneaza illusionismul / mentalismul
2. Cristian Gog nu a negat ca nu foloseste iluzii "ieftine".

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru Madara_7391):

3. Chiar nu ma intereseaza.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Si cu ce te incurca pe tine?hee hee
Pe mine ma enerveaza mai mult cand vad boschetarii cum stau la cersit si cum aproape in fiecare zi eu impreuna cu voluntarii de la un centru de animale gasim pui de catei si pisici abandonate si / sau batute.Lucrul acesta e mai tragic.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ma,ma bucur ca totusi ti-ai reamintit ca exista lucruri mai grave si poate nu vei mai lua in seama astfel de prostii