| Mary_Mariuca_1992 a întrebat:

Cine imi poate spune ce rasa ar fi acest catel?
https://www.facebook.com/....../photo.php

8 răspunsuri:
| RoxanaDenisa a răspuns:

Nu este labrador. Labradorii nu sunt negru cu alb, or negru, or ciocolatiu, or auriu.
Probabil este un metis de labrador retriever. Dar este un scump, sa iti traiasca; x

| Mary_Mariuca_1992 explică (pentru RoxanaDenisa):

Aha. mama lui e labrador am vazut-o.dei problema ar fi la tata :) cu toate ca puiutii albi sunt foarte apropiati de o rasa pura
https://www.facebook.com/....../photo.php

| asdsdsaaas a răspuns:

Nu este de rasa....pare a fii metis de labrador.Nu o luya in nume de rau ca am zis ca nu e de rasawinking si catelul meu este metis de pechinezwinking:X

| Mary_Mariuca_1992 explică (pentru asdsdsaaas):

Tocmai de asta... mi s-a spus ca e labrador... iar mie nu mi se pare. vroiam mai multe confirmari mersi big grin

| asdsdsaaas a răspuns:

Apropo e forte dulcic catelul:X:*

| kissyou a răspuns:

Ar parea labrador dar nu este rasa pura

| zahre a răspuns:

labrador.

| Mary_Mariuca_1992 explică (pentru zahre):

Labrador pur. zici tu? pentru ca stii ca sunt 2 tipuri e labradori americani si englezi... el ar fi unu american cica