| deniisa_5638 a întrebat:

Cine imi poate spune cum sa imi fac galerie pe desenatori.ro?
scuze ca mai dau o data intr ca nu am avut rasp bune
scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| Incarcare a răspuns:

Pay... ca sa ai galerie pur si simplu faci desene! Iar cand toate desenle alea se aduna iti iese o galerie! Poti incerca aplicatia vche sau cea noua de desenare! Dai la galeria mea ca sa iti vezi desenele deenate de tine! Iar daca esti noua pe desenatori.ro ca sa poti da comentarii si votuti trebuie sa ai 20 de desene, 20 de voturi si 20 de comentarii. Spune-mi contul ca te ajut cu voturiile si comentariile de pe contul meu vechi de pe desenatori.ro ca pe cel nou nici eu nu pot da inca tongue big grin fundita? Pleaseeee`